Hakkımızda

*NATROCUP markamızla tek kullanımlık Karton bardak ve ebatlarını üretmekteyiz. 

*Karton bardak üretmek üzere İstanbul İkitelli organize sanayi bölgesinde üç adet Karton bardak üretim makinesi ile 250 mt2’de başladı. Kısa zamanda yaptığımız yatırımlar neticesinde 1.000 mt2’de aylık 20 milyon adet karton bardak üretim rakamına ulaştık. Ürünlerimizde müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. 

*NATROCUP KARTON BARDAK %100 disiplin ve özveriden asla ödün vermeyen, önce kalite prensibiyle yoluna hızla devam eden yakın geleceğin en büyük ambalaj firması olma yolunda iddialı bir adaydır

*21. yüzyılın teknolojisi ile birleştirip her zaman güvenilen, beğenilen bir markayı oluşturmayı hedefleyen NATROCUP KARTON BARDAK. Yeni atılımlarla liderlik hedeflerinden ödün vermeden geleceğe doğru sağlam adımlarla ilerlemeyi görev bilmektedir. 

*NATROCUP KARTON BARDAK müşterilerinin, tedarikçilerinin ve çalışanlarının desteği ile her zaman takip edilen bir kuruluş olacaktır. *NATROCUP Markası firmamızın tescilli markasıdır. Ürünlerimiz markamız için belirlediğimiz standartlarda üretilmektedir. 

*Türkiye’nin her yerine dağıtımı yapılan ürünlerimizin tamamı NATROCUP kalitesini temsil etmektedir. Kalitemizi ve üretim kalitemizi sürekli bir şekilde daha ileri taşımak için çalışmalarımız sürmektedir. 

*Prensip olarak müşteri memnuniyeti ve dürüstlüğü ön planda tutmaya devam ediyoruz,bunun yanı sıra, vizyon, misyon, değerlerimiz doğrultusunda sektörde saygın, itibarlı ve güvenilir bir firma olma yolunda çalışmalarımıza son hızla devam etmekteyiz. 

*AMACIMIZ 
*Müşterilerimizin başarısı için sürdürülebilir çözümler üretmek